fbpx

MKS znowu wygrywa !

W dwóch ostatnich meczach drużyna prowadzona przez trenera Rafała Bartona zdobyła komplet punktów.                Tydzień temu wygrała na trudnym terenie w Wieluniu 1:0  po bramce Dawida Kazimierczaka w 93 minucie .
W miniony weekend do Zduńskiej Woli przyjechała drużyna z Osjakowa .                                                             MKS był zdecydowanym faworytem i udowodnił to już w trzeciej minucie. Bramkę zdobył debiutujący w pierwszym składzie Kamil Ornafel . Mimo iż stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji,  na podwyższenie czekaliśmy aż do 45 minuty. Bramkę na 2:0 strzelił Dawid Kazimierczak.  Druga połowa przebywała także pod dyktando gospodarzy.   Niestety nasi napastnicy nie wykorzystywali dużo dogodnych sytuacji. Wyręczył ich debiutujący na boku obrony Mariusz Juszczak , zdobywając trzeciego gola .
Zapraszamy na kolejny mecz już w środę 30 maja o godz. 17.00 .