MKS Zduńska Wola – Pogoń Zduńska Wola 0:2

Około 800 widzów uczestniczyło w sportowym wydarzeniu , derbach zduńskowolskich. Mecz drużyn z czołówki tabeli klasy okręgowej miał decydować o awansie do IV ligi.  Na początku pierwszej połowy  strzał z dwudziestu pięciu metrów Grzegorza Kalety wylądował na słupku naszej  bramki . MKS na chwilę przejął inicjatywę i po jednej z akcji uderzenie z głowy Piotra Tomczyka trafił w poprzeczkę. Niestety błąd w wyprowadzaniu piłki przez naszych obrońców skończył się utratą bramki po strzale Adama Koniecznego w 40 minucie. W drugiej połowie oglądaliśmy jeszcze więcej walki na boisku. Zawodnicy  obu drużyn nie odpuszczali i sędzia często używał gwizdka i kartek. Dobra organizacja defensywy Pogoni Zduńska Wola nie pozwalała na stworzenie wielu sytuacji . Niestety w 52 minucie popełniliśmy błąd przy rzucie rożnym  i samobójczą bramkę zdobył Mateusz Kołuda . Do końca spotkania walczyliśmy o zmianę wyniku ,niestety w sytuacjach pod bramkowych obronną ręką wychodził bramkarz gości .

MKS Zduńska Wola – Pogoń Zduńska Wola 0:2

MKS Zduńska Wola  : Pyrkowski , Kałuda , Tomczyk Kajetan ,  Wroński , Piotrowski , Kołuda ,                                Pilarski ( 60′ Kamil Radomski ) , Jaszczak  ,Jóźwiak ,  Tomczyk Piotr ( 60′ Kazimierczak)  , Juszczak , Światowy

Pogoń Zduńska Wola :  Kosiacki , Kończak , Swędrowski , Konieczny , Krymarys ( Górzawski 45′ ) , Kosmala , Kaleta , Mordon , Porada , Kaczmarek , Olejniczak

widzów: 800