fbpx

MKS Zduńska Wola – MULKS ŁASK 3:1 (0:0)

MKS pokonał na własnym boisku MULKS Łask 3:1 . Mecz nie należał do łatwych  tym bardziej, że nie mogli zagrać  Mateusz Kałuda , Karol Kosecki oraz Marcin Piotrowski .Trener Barton wystawił w pierwszym składzie po raz pierwszy 16-latka Marcela Wrzesińskiego , który rozegrał poprawny mecz. . Trzy punkty zapewniły bramki strzelone przez Rafała Kurzynogę 2x oraz Jaśka Siwka. Dzięki temu zwycięstwu przesunęliśmy się na IV miejsce w tabeli i do lidera brakuje nam już tylko 5 punktów. Już za tydzień pojedziemy na spotkanie derbowe do Karsznic .

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz .

skład MKS: Mateusz Pyrkowski(80’Kamil Ruszkowski) ,  Szymon Ratajczyk , Marcel Wrzesiński , Kajetan Tomczyk , Jarosław Jóźwiak , Piotr Tomczyk(60’Jan Siwek) , Mateusz Wroński , Mariusz Juszczak(75′ Mikołaj Winnicki) , Jakub Pilarski , Rafał Kurzynoga(75’Kacper Matusiak) , Jakub Klamecki(50’Kamil Ornafel)

 

napisał/