fbpx

MKS – LKS Zapole 7:1 !!!

Drużyna Rafała Bartona nie odpuszcza w walce o awans do IV ligi wygrywając kolejny mecz z drużyną z       Zapola 7:1.  Początek meczu to niespodzianka gości , którzy już w drugiej minucie zdobyli gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Dalsze minuty to już całkowita dominacja MKS-u. Po kilkunastu minutach wyrównującą bramkę zdobył Piotr Tomczyk. Warto zauważyć bardzo dobry  występ napastnika Mariusza Juszczaka , który strzelił dwa gole.

Druga połowa to całkowita dominacja naszych zawodników. Efektem było strzelenie czterech goli. Najpierw z rzutu karnego bramkę zdobył Mateusz Wroński. Kolejne strzelali Piotr Tomczyk , Kamil Ornafel oraz                  Witold Kubiak , który dobił strzał z rzutu wolnego Kamila Radomskiego. Dodajmy , że Kamil wrócił do grania w piłkę po czterech latach kiedy zmagał się z poważną kontuzja kolana.

W meczu nie zagrali Dawid Kazimierczak i Mikołaj Kałuda .

MKS- LKS Zapole  7:1 (3:1)