fbpx

MKS 2003 zwycięzcą XV memoriału Witolda Wawrzyniaka

W niedzielę 20 grudnia 2015 r.  drużyna MKS-u rocznik 2003 była gospodarzem XV turnieju pamięci Witolda Wawrzyniaka, wieloletniego trenera i opiekuna zawodników naszego klubu. Oprócz dwóch drużyn gospodarzy, do rywalizacji stanęły również dwa zespoły Olimpii Karsznice oraz Pogoń Zduńska Wola, Akademia Piłkarska Sieradz, Grabi Łask Kolumna i KS Wróblew. Młodzi piłkarze rywalizowali systemem „każdy z każdym”, a o zwycięstwie decydował ilość zdobytych punktów.  Zwycięzcą zmagań ,zdobywając 19 pkt,okazała się drużyna MKS II, wyprzedzając o jeden pkt Pogoń Zduńska Wola. 3 miejsce z dorobkiem 11 pkt zajęła Akademia Piłkarska Sieradz. Tabela przedstawiała się następująco:

MKS II Zduńska Wola

MGUKS Pogoń Zduńska Wola

Akademia Piłkarska Sieradz

KS Wróblew

Olimpia I Karsznice

MKS I Zduńska Wola

Grabia Łask Kolumna

Olimpia II Karsznice

W trzech kategoriach wręczono również nagrody indywidualne:

Najlepszym STRZELCEM został –                        Kacper Trenkner   7 goli             MKS II Zduńska Wola

Najlepszym ZAWODNIKIEM wybrano  –           Damiana Szewłogę                      MGUKS Zduńska Wola

Njalepszym BRAMKARZEM wybrano  –            Jakuba Aleksandrowicza            Akademia Piłkarska Sieradz

napisał/