fbpx

KS Karsznice – MKS Zduńska Wola 0:3(0:1)

MKS Zduńska Wola  wygrał  wyjazdowe spotkanie z KS Karsznice. Bramki na wagę trzech punktów                        zdobyli: Jasiek Siwek , Jakub Pilarski i Rafał Kurzynoga . Szczególnie piękny gol został zdobyty przez Jakuba Pilarskiego, który strzałem z woleja z ok 20 metrów trafił w samo okienko bramki gospodarzy.

Drużyna MKS Zduńska Wola wchodzi do gry o zajęcie pierwszego miejsca na koniec rundy jesiennej. Dzięki korzystnym wynikom przeciwników do pozycji lidera tracimy już tylko 2 punkty , kolejne punkty możemy zdobyć już w sobotę  z drużyną Piasta Blaszki .  Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Skład : Ruszkowski ,Wroński(85′ Wrzesiński), Kałuda , Ratajczyk(46’Piotrowski),  Tomczyk Kajetan,                Juszczak(35′ Tomczyk Piotr) , Juszczak,  Klamecki(80’Matusiak), Kurzynoga

napisał/