fbpx

Kobiety bez punktów w Opocznie

Niestety powrót bez 3 punktów. Mimo bojowego nastawienia pierwsza połowa nie należała do naszych dziewczyn. Początek został zdominowany przez przeciwniczki co zakończyło się bramka w 10 minucie. Dało nam to chwilowy zastrzyk energii i po minucie z rzutu rożnego wykonanego przez Julkę  wpada remisowa bramka. Niestety na tym kończą się dobre wieści z pierwszej połowy . końcowy czas pierwszej połowy zdecydowanie dla Opoczna . Schodzimy z wynikiem 3-1. Początek drugiej połowy nie dawał za dużych nadziei na zmianę wyniku. Kolejne bramki wpadają w 44′ 49′. Po tych sytuacjach dziewczyny zaczęły grać piłą! Pokazały prawdziwego ducha walki i w 74′ strzela Weronika. Mimo zaciętej walki o każdą piłkę wpada bramka w 79′. Gdy czas dobiegał końca dziewczyny zebrały resztki sił oraz motywacji i w 80′ znowu Weronika strzela!
Skład:
Daria Dziewulak(Zofia Białek 50′)
Joanna Kaczmarek
Weronika Sobczak
Justyna Lis
Anna Pik
Julka Tomas
Paulina Ciepłoch
Klaudia Siekacz
Karolina Janicka
Kamila Bomba
Anna Jeziak( Ola Niciak 40′)

napisał/