Juniorzy MKS­u mistrzami ligi !!!!!!!!!

W sobotę drużyna prowadzona przez Rafała Bartona wygrała swój ostatni mecz w lidze okręgowej pokonując MUKS Wróblew 9:0.
Bramki dla naszej drużyny strzelali Adrian Piotrowski 3, Adrian Banasiak, Łukasz Fendor, Szymon Szmyt, Mateusz Dobrzycki, Jakub Andrzejewski, Dawid Daniel.
MKS Zduńska Wola­ Szymon Szmyt – Robert Olejnik, Adrian Filipiak, Michał Walocha, Artur Kopytek, Jakub Andrzejewski, Adrian Banasiak, Łukasz Fendor, Adrian Piotrowski, Dawid Daniel, Piotr Jałowy, Bartek Michalak, Mateusz Dobrzycki, Adrian Staniucha, Witold Kubiak, Piotr Tomczyk, Adrian Karbowiak, Przemysław Wojna, Tomasz Pietrzak, Filip Jaszczak.
Trenerem zespołu jest Rafał Barton
MKS Zduńska Wola – MUKS Wróblew 9:0 ( 5:0)
Warto odnotować , że był to ostatni mecz w ligach juniorskich dla Łukasza Fendora, Szymona Szmyta i Michała Walochy.
Gratulujemy i liczymy na udane występy już w piłce seniorskiej.
W weekend w rozgrywkach grały nasze pozostałe drużyny.
Rocznik 2003
Warta Sieradz ­ MKS Zduńska Wola 2:0