Jaga pokonana!

Tym razem nasza drużyna seniorów rozegrała swoje kolejne spotkanie w lidze okręgowej w niedzielę. Mecz odbył się na wyjeździe  a przeciwnikiem była drużyna Jaga Lututów, która walczy o utrzymanie w lidze. Pierwsza połowa to koncertowa gra naszego zespołu. Szybka i dobrze zorganizowana gra zaowocowała wieloma ciekawymi akcjami kończonymi strzałami. Na pierwszą bramkę czekaliśmy niespełna kwadrans, mocny strzał lewą nogą Witolda Kubiaka i mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Warto dodać, że ten sam zawodnik chwilę wcześniej potężnym uderzeniem z ponad dwudziestu pięciu metrów uderzył w poprzeczkę. Naszą przewagę udokumentował drugim golem Filip Jaszczak, który przepięknym strzałem zza pola karnego przelobował bramkarza gości.

Nasza młodzież nie zwalniała tempa i drugą bramkę w tym meczu zdobył Witold Kubiak.

W drugiej połowie MKS Zduńska Wola kontrolowała grę utrzymując do końca bezpieczną przewagę. W 66 minucie zadebiutował napastnik Łukasz Szczepański, który po trzech latach wraca na piłkarskie boiska. Życzymy zdrowia i jak najwięcej bramek dla naszego zespołu.

Kolejny mecz rozegramy w domu w sobotę o godzinie 17.00 przeciwnikiem będzie LKS Zapole.

Serdecznie zapraszamy WSTĘP WOLNY

JAGA LUTUTÓW – MKS ZDUŃSKA WOLA     0:3 (0:3)

MKS – Ruszkowski , Piotrowski ( Niziołek 85′) , Witczak , Jendrychowski , Kubiak , Jaszczak , Pietrzykowski ( Ratajczyk Szymon 60′ ) Pawłowski ( Szczepański 66′) Kończak ( Tomczyk 80′)