fbpx

IV Powiatowa Gala Sportu za nami. Zawodnicy MKS z wyróżnieniami

W piątek 3 lutego w sali widowiskowej znajdującej się przy ulicy Dolnej 41, czyli w budynkach będących również siedzibą MKS, odbyła się IV Powiatowa Gala Sportu. Podczas gali Starosta Powiatu Zduńskowolskiego, Wojciech Rychlik wręczył nagrody i wyróżnienia dla najlepszych sportowców powiatu. Wśród laureatów znaleźli się również przedstawiciele naszego klubu:

DAWID KĘPNIAK – sekcja piłki nożnej
Dawid jest czołowym zawodnikiem klasy okręgowej oraz wice liderem w zdobytych bramkach. Od dziecka jest zawodnikiem piłki nożnej w klubie MKS Zduńska Wola. Pozycja, którą zajmuje na boisku to napastnik. Wspólnie z drużyną MKS Zduńska Wola uczestniczy w rozgrywkach sieradzkiej ligi okręgowej. W rundzie jesiennej sezonu 2016/17 jest vice liderem najlepszych strzelców ligi, z dorobkiem 21 goli,
a w Pucharze Polski zdobył 9 goli.

KRZYSZTOF KACZMAREK –sekcja lekkoatletyki
Krzysztof zdobył złoty medal w rzucie dyskiem oraz srebrny medal w pchnięciu kulą podczas Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych w Turcji. Krzysztof wywalczył również I miejsce w Mitingach Międzynarodowych w Słubicach i Bydgoszczy.

KACPER RYBCZYŃSKI – sekcja lekkoatletyki
Kacper zajął 5 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w Słubicach, drugie miejsce na Mistrzostwach Województwa jak również drugie miejsce w Mistrzostwach Makroregionu młodzików – wszystkie w rzucie młotem.

MARCIN KUŹNIAREK – sekcja lekkoatletyki
Marcin zajął 6 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Jeleniej Górze
w rzucie młotem oraz posiada I klasę sportową.

ANDRZEJ SULIŃSKI – trener zawodników z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Zduńskiej Woli, który w roku ubiegłym zdobył dwa medale w Mistrzostwach Polski Weteranów w lekkoatletyce.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych.