I Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klubów Partnerskich RTS Widzew Łódź

Za Nami I Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klubów Partnerskich RTS Widzew Łódź. Turniej rozegrany został w systemie ” każdy z każdym „. Grali chłopcy z rocznika 2008. Mecze obfitowały w emocję, walkę oraz piłkarskie umiejętności – lepsze lub gorsze, ale nie to było najważniejsze w tym dniu. Turniej był okazją nawiązania kontaktów z innymi klubami z województwa łódzkiego. Wychowankowie MKS mogli również sprawdzić swoje umiejętności na tle lepszych, bardziej doświadczonych drużyn. Przede wszystkim młodzi adepci futbolowego rzemiosła mogli spotkać się z gościem specjalnym turnieju, wychowankiem MKS, wieloletnim piłkarzem i kapitanem Widzewa Adrianem Budką oraz piłkarzami pierwszej drużyny Widzewa Łódź – gośćmi turnieju byli Daniel Świderski oraz Bartłomiej Rakowski. Na zakończenie turnieju każdy z uczestników otrzymał widzewskie gadżety min. zeszyty, długopisy, plakaty, magnesy itp. ufundowane przez Fan Club Widzewa Łódź Zduńska Wola oraz Klub Widzew Łódź. Dzięki indywidualnym sponsorom i darczyńcom udało się również wręczyć każdemu z zawodników oryginalny szalik Widzewa Łódź.

MKS Zduńska Wola dziękuję wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazaną pomoc, bez której nie byłoby możliwe zorganizowanie turnieju. Specjalne podziękowania za wsparcie organizacyjne dla rodziców chłopców z drużyny MKS rocznik 2008

I Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klubów Partnerskich RTS Widzew Łódź – wyniki:

I miejsce – Akademia Futbolu Widzewa w Brzezinach
II miejsce – ZKS Włókniarz Zelów