Dziś mecz Pucharu Polski z Wartą Sieradz

Serdecznie zapraszamy wszystkich Kibiców piłki nożnej ze Zduńskiej Woli oraz okolic dziś na godzinę 19.00 na spotkanie 1/4 Pucharu Polski Okręgu Sieradzkiego. MKS Zduńska Wola będzie podejmował faworyta tych rozgrywek ubiegłorocznego III ligowca drużynę Warty Sieradz.

Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu na głównym boisku przy ulicy Piwnej i Kobusiewicza.

Wejścia dla Kibiców będę od strony ulicy Kobusiewicza na trybunę tzw. „długą” oraz od ulicy Piwnej na trybunę tzw. „główną”.

Informacja dla Kibiców zmotoryzowanych: parkingi dostępne będą przy ul. Kobusiewicza i przy skrzyżowaniu ulic Dolnej i Piwnej.

Kibiców prosimy w pierwszej kolejności o zajmowanie miejsc siedzących na obu trybunach, nie wchodzenie na płytę boiska oraz stosowanie się do ewentualnych uwag służb porządkowych lub organizatora meczu.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie lokalnym świętem piłki nożnej, które dostarczy wielu emocji sportowych. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.