Drużyna Kobiet MKS również wystartowała

Nasze panie również intensywnie przygotowywały się do nowego sezonu. Drużyna trenowała na obiektach PMOS i rozgrywała spotkania sparingowe oraz mecz o Puchar Polski. W ubiegłą niedzielę Nasze piłkarki rozpoczęły ligowe rozgrywki. Jednak najlepiej okres przygotowań oddaję opis umieszczony na facebook’owej stronie naszej drużyny, który cytujemy poniżej:

Za nami tydzień ciężkiej pracy 🙂 Obóz MKS Zduńska Wola kobiet dobiega końca…
Dzień po dobrym meczu Pucharu Polski z miejscowym rywalem, który zakończył się po 120 minutach gry wynikiem 2:2 i niestety w rzutach karnych naszą przegraną, pełne chęci do pracy i zapału rozpoczęłyśmy zgrupowanie na ośrodku PMOSu 🙂 i tutaj chciałybyśmy podziękować Pani dyrektor Joannie Jarosławskiej za udostępnienie noclegów :))

W poniedziałek już od rana zameldowałyśmy się w ośrodku i rozpoczęłyśmy pierwszy trening 🙂 Każdego dnia po ciężkiej pracy na dwóch treningach dziennie czekała nas miła niespodzianka.

W środę rozegrałyśmy sparing z drużyną KKS Kalisz, wygrywając pewnie spotkanie 4:0 🙂 Bramki zostały strzelone przez Julkę Szymczak, Żanetę Pasternak i Martę Kulczyńską x2 🙂

W czwartek mała regeneracja na basenach termalnych w Uniejowie. Dzięki uprzejmości Pani Jolanty Zięby-Gzik i burmistrza Uniejowa mogłyśmy do woli odpoczywać na basenach a po kąpielach i szaleństwach wodnych zostałyśmy zaproszone na pizze 🙂
Atrakcji tego dnia nie było końca 🙂 Wieczorem rozegrałyśmy krótki mecz towarzyski z drużyną mającą w swoim składzie zawodniczki i zawodników walczących w MMA. Mecz zakończył się remisem 2:2.

A w piątek kolejna niespodzianka 🙂 ranny trening z trenerem MMA i karate Adrianem Stasiakiem 🙂 super zajęcia za które bardzo dziękujemy 🙂
Przed nami ostatni trening i czekamy do niedzieli na pierwszy mecz III ligi Kobiet. Gramy w Skierniewicach…i przywozimy 3 punkty

Niestety inauguracja ligowa nie powiodła się zgodnie z oczekiwaniami – po meczu walki Nasze dziewczęta uległy drużynie Wojownik Skierniewice 2:0.

Mamy nadzieję, że Nasze zawodniczki nie załamią się pierwszym niepowodzeniem i w kolejnych meczach będą walczyć o jak najlepsze rezultaty.

Poniżej plan kolejnych gier MKS Kobiety Zduńska Wola

1. MKS Zduńska Wola – MKS Expom Krośniewianka 4.09. o 16:00
2. MGUKS Pogoń – MKS Zduńska Wola 8.09. o 17:00
3. MKS Zduńska Wola – PTC Pabianice 24.09. o 15:00
4. ULKS Mosir Sieradz – MKS Zduńska Wola 01.10. o 13:00
5. Kotan Ozorków – MKS Zduńska Wola 09.10. o 11:00
6. MKS Zduńska Wola – Błękitni Dmosin 15.10. o 15:00
7. Zawisza Fiero Rzgów – MKS Zduńska Wola 22.10. o 15:00
8. MKS Zduńska Wola – Róża Kutno 06.11. o 11:00

Na wszystkie mecze serdecznie zapraszamy Kibiców.