Druga drużyna seniorów MKS wystartowała

Przed sezonem piłkarskim 2016/17 w klubie MKS Zduńska Wola zapadła decyzja o utworzeniu drugiego zespołu seniorów, który będzie grał w sieradzkiej B klasie grupa IV.
Zespół ten będzie bazować na wychowankach klubu. Są to zawodnicy, którzy ukończyli wiek juniora oraz zawodnicy, którzy są nadal juniorami starszymi.
Zespół poprowadzi Łukasz Jendrychowski. Drugi zespół będzie zapleczem dla pierwszego zespołu, który gra w klasie okręgowej.
Już w następną niedzielę 24 lipca Nasi chłopcy rozegrają swój pierwszy mecz w rozgrywkach seniorskich. Będzie to mecz w Pucharze Polski. Przeciwnikiem MKS będzie drużyna z Ustkowa, która gra wyższej klasie.
Początek rozgrywek sieradzkiej B klasy rozpocznie się pod koniec sierpnia. W IV grupie będzie występować 11 zespołów, w tym Olimpia Karsznice Zduńska Wola, a więc w Zduńskiej Woli odbędą się kolejne derby miasta.

Nowej drużynie, zawodnikom, trenerowi i działaczom wspierającym zespół życzymy sukcesów i jak najlepszych wyników.