Deszcz bramek w wykonaniu dziewczyn :)

Dziewczyny z MKS Zduńska Wola wygrały dzisiejszy mecz z MKS EXPOM Krośniewianka 14:0 (6:0).
Już w 6 minucie dziewczęta objęły prowadzenie i nie oddały go do końca meczu. Bramki padały jedna po drugiej. Zawodniczki od początku meczu przejęły nad nim kontrolę i rzadko dopuszczały przeciwniczki do piłki.

Bramki: Natalia Architek x 3, Julia Szymczak, Weronika Sobczak, Justyna Kapuściak x 6, Martyna Szymczak, Justyna Lis, Karolina Janicka.

W dzisiejszym meczu zadebiutowała Ola Imiołczyk i Wiktoria Zientalak 🙂

Skład: Daria Dziewulak (Julia Urbaniak 71′), Kaczmarek Joanna, Sobczak Weronika (Alicja Patora 67′), Lis Natalia, Marta Kulczyńska (Natalia Warecka 56′), Natalia Architek (Wiktoria Zientalak 71′), Karolina Janicka, Szymczak Martyna (Kaczmarek Anna  41′),Justyna  Kapuściak, Kamila Bomba ( Ola Imiołczyk 59′), Szymczak Julia  (Lis Justyna 41′)

Gratulujemy 🙂