Brąszewice – MKS Zduńska Wola 1:2 (1:1)

Bramka zdobyta na początku meczu przez Jarosława Jóźwiaka dawała podstawy do myślenia, że łatwo przywieziemy do Zduńskiej Woli trzy punkty. Tym bardziej, że przeważaliśmy w grze i stworzyliśmy sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Trzeba jednak powiedzieć, że wykorzystując proste środki drużyna gospodarzy  stworzyła dwie dobre okazje. Doskonale w naszej bramce spisywał się Mateusz Pyrkowski.          Niestety pod koniec pierwszej połowy nawet on nie pomógł w utracie bramki, po strzale głową zawodnika z Brąszewic.

Druga połowa to chaotyczna  gra obu zespołów. Kiedy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem w ostatniej minucie meczu w zamieszaniu pod bramkowym piłkę do siatki gospodarzy wbił Witold Kubiak.

Brąszewice – MKS Zduńska Wola 1:2 (1:1)

17′ Jarosław Jóźwiak
90′ Witold Kubiak

Skład MKS: Pyrkowski, Piotrowski(80′ Tomczyk Piotr) , Kałuda, Wroński, Tomczyk Kajetan,                        Bednarek(37′ Kubiak), Jaszczak, Jóźwiak, Światowy (65′ Juszczak),